Sodyba Dzūkijos miškų pakraštyje, natūralios gamtos prieglobstyje. Ji patiks šeimai ar tiesiog gamtą, privatumą bei ramybę vertinantiems žmonėms. Tai vieta, kurioje galima puikiai pailsėti ir atgauti pusiausvyrą, pabėgus nuo miesto triukšmo ir žmonių šurmulio.

Šalia esančiame miške gausu uogų, grybų bei vaistinių augalų, pačiame sodybos kieme galima stebėti netrikdomą paukščių gyvenimą ir Nemuno rimtį. Mėgstantiems pažvejoti bus proga aplankyti šalia esančius ežeriukus arba pabandyti laimę Nemune. Netoliese eina Dzūkijos nacionalinio parko pėsčiųjų ir dviračių takas, kuriuo nesunkiai pasieksite Merkinę.

Šiandien Jums galime pasiūlyti nedidelį, kompaktišką namuką, kurį patys vadiname „seklyčia“ ir kuriame galėtų apsistoti dviejų suaugusiųjų ir dviejų vaikų šeima (40 kv. m. pirmame aukšte ir apie 20 – antrajame).

Pirmame aukšte – viena bendra erdvė su virtuve, šiltas bei šaltas vanduo, šaldytuvas, el. viryklė, visi virtuvės indai ir reikmenys. Namelis šildomas krosnele, malkomis.

Antrajame aukšte – miegamasis kambarys, kuriame yra viena dvigulė sofa bei dvi viengulės lovos (patalynė, rankšluosčiai, TV, internetas). Miegamojo erdvė nėra atskirta, ji jungiasi su pirmuoju aukštu.

Pačiame namuke yra elektra kūrenama pirtis, dušas, WC.

Lauke stovi didelis tvirtas stalas, talpinantis bent 6 žmones, yra laužavietė ir šašlykinė. Iš čia veriasi puikus vaizdas į Nemuną.